Wizualizacje 3D

Nowoczesne wizualizacje 3D zwane inaczej spacerami wirtualnymi znajdują coraz szersze zastosowanie w różnych gałęziach sprzedaży.

Z powodzeniem sprawdzają się zarówno do dokładnej prezentacji produktów, jak i promocji i podniesienia sprzedaży w restauracjach, hotelach, ośrodkach SPA i innych obiektach, które klient może sobie dokładnie obejrzeć jeszcze zanim podejmie decyzję o skorzystaniu i ich usług. Jest to idealna forma prezentacji na zabiegane czasy, w jakich przyszło nam żyć. Nieustająca gonitwa od sprawy do sprawy nie zostawia wiele czasu zarówno na świadome robienie zakupów, jak i na świadome wybieranie miejsc na relaks i odpoczynek.

Spacery wirtualne pomagają nam zatem w podejmowaniu świadomych wyborów na podstawie znaczniej większą ilość zmiennych niż tylko sucha informacja zawarta na stronie www czy w folderze reklamowym. Każdy może sobie obejrzeć produkt, który zamierza zakupić z każdej możliwej strony. Zbliżenia pomagają na zobaczenie każdego najmniejszego nawet szczegółu. Bo przecież wiadomo, że to drobiazgi budują całość. Podobnie jest z miejscami usługowymi, w których możemy obejrzeć sobie obiekt wcześniej i zdecydować na ile nam wizualnie odpowiada.