Wirtualne spacery

Przedsiębiorstwa wykorzystujące najnowsze technologie komputerowe z pewnością zainteresują się tematem wirtualnych spacerów. Polega to na umożliwieniu internaucie poruszania się po danym obiekcie podczas odwiedzenia witryny firmy.

Dzięki temu w łatwy i szybki sposób internauta może urzeczywistnić sobie jak wygląda interesujący go hotel czy nieruchomość. Wirtualny spacer stanowi doskonałą reklamę także dla obiektów turystycznych. Na czym dokładnie to polega? Otóż jest to nic innego jak multimedialna prezentacja serii wykonanych zdjęć wokół wybranego punktu. Połączenie kilku panoram w logiczną całość pozwoli na zbudowanie spójnej całości odwzorowującej nie tylko sam budynek, ale również otoczenie.

Internauta może poruszać się w dowolnych, wybranych przez siebie kierunkach za pomocą hotspotów (strzałek). Wykorzystanie możliwości jaką daje wirtualny spacer z pewnością przyciągnie klienta ponieważ robi naprawdę duże wrażenie. Można uatrakcyjnić je również o dodatkowe zdjęcia, filmiki czy podkład dźwiękowy. Aby udzielić internaucie szczegółowych informacji warto zawrzeć także ogólną mapkę oraz wiadomości tekstowe.