Strony WWW z prostym CMS – WordPress

Nie ma cienia przesady w stwierdzeniu, że system zarządzania treścią stron www WordPress jest w tej chwili najbardziej rozpowszechnionym tego typu systemem na świecie. Dzieje się tak z kilku powodów, wśród których najważniejsza jest jego prostota.

Stroną czy blogiem opartym o WordPress może zarządzać praktycznie każdy, ponieważ jego obsługa wymaga minimum wiedzy. Wszystko przygotowane jest intuicyjnie, co znacznie upraszcza sprawę. W tej sytuacji część klientów zadaje sobie pytanie, czy warto zlecić przygotowanie bloga, czy firmowej strony internetowej opartej o WordPress, czy zrobić ją samemu. Naszym zdaniem najlepiej powierzyć to zadanie profesjonalistom, ponieważ dzięki temu zyskamy pewność, że nasza witryna będzie niepowtarzalna, nawet jeśli zastosujemy darmowy szablon, który wykorzystują także inne firmy czy blogerzy.

Fachowcy będą w stanie dokonać w szablonie takich modyfikacji, dzięki którym zyska on niepowtarzalność. Przeciętny użytkownik internetu nie posiada takiej wiedzy, aby modyfikować kod szablonu.