Sklep na Prestashop

Jak rozpocząć swoją przygodę z e-handlem? Stawiającym pierwsze kroki w biznesie wirtualnej sprzedaży proponujemy sklep z Prestashop.

To obecnie jedna z najpopularniejszych i najlepiej dopracowanych platform sprzedażowych w sieci, dostępnych całkowicie za darmo. Klienci mogą korzystać z gotowych szablonów, dostępnych w wielu wariantach – każda branża znajdzie tutaj odpowiednie rozwiązania dla swojej specyfiki. Osoby ceniące sobie całkowitą niezależność, mogą skorzystać z kreatora sklepu i stworzyć wymarzoną przestrzeń samodzielnie. Oczywiście witryny będą w pełni dostosowane do różnego typu urządzeń mobilnych a dostępność różnych form płatności, pozwoli skierować ofertę do naprawdę szerokiego grona odbiorców. Platforma pozwala także nawiązać współpracę ze sprawdzonymi firmami, obsługującymi przesyłki towarów.

Podbicie rynku krajowego a nawet wkroczenie na rynki międzynarodowe jest na wyciągniecie ręki. Potrzebujesz wsparcia koncepcyjnego, marketingowego czy technicznego? Zapraszamy do współpracy!