Profesjonalna analiza strony internetowej

Profesjonalna analiza strony internetowej jest pierwszym krokiem do zaplanowania jej rekonstrukcji, mającej na celu lepsze wypozycjonowanie oraz właściwe skomponowanie treści. Audyty witryn składają się zasadniczo z dwóch elementów.

Pierwszym z nich jest ocena stanu technicznego (np. jakie błędy znajdują się w kodzie bądź jak dana strona jest przystosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych). Drugim, kluczowym aspektem jest ocena merytoryczna zawartości. Układ treści, intuicyjny podział zakładek i podkategorii, optymalizacja wpisów pod względem SEO a także ogólny sposób odbioru witryny przez internautów. Połączenie tych dwóch kwestii pozawala uzyskać pełen zakres wiedzy, przy pomocy której, można wprowadzić skuteczne optymalizacje.

Nasi pracownicy posiadają gruntowną wiedzę oraz bogate doświadczenie z zakresu przeprowadzania audytów i optymalizacji stron, na podstawie ich wyników. Kompleksowo doradzamy i pomagamy w odniesieniu sukcesu w sieci, zarówno e-sklepom, blogom jak i klasycznym witrynom firm.