Po co mi własna strona internetowa?

Często właściciele firm, zwłaszcza niewielkich o lokalnym zasięgu, uważają że strona internetowa nie jest im w ogóle potrzebna. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zdecydowana większość ludzi szuka informacji w internecie. To już wystarczający argument do tego, żeby pomyśleć o własnej stronie internetowej. A jakie są inne powody?

Czytaj więcej

Korzyści z pozycjonowania strony internetowej

Coraz większa ilość stron i sklepów internetowych sprawia, że internauci nierzadko mają problem z odnalezieniem się w gąszczu informacji. By to ułatwić powstały wyszukiwarki internetowe. Sama obecność naszej witryny w wyszukiwarkach to stanowczo za mało. Trzeba bowiem zadbać o jej odpowiednią widoczność, którą można osiągnąć poprzez pozycjonowanie.

Czytaj więcej

Zalety platformy zakupowej PrestaShop

Handel w sieci ma się świetnie, a liczba sklepów internetowych cały czas rośnie. Jeśli ktoś chce otworzyć własny biznes w Internecie i ma na to pomysł to jednym z pierwszych kroków powinien być wybór platformy sklepowej. Jedną z najpopularniejszych na świecie jest PrestaShop. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Czytaj więcej