Czy skupiając się na konkurencji osiągniesz sukces w branży?

W zasadzie w każdej branży przedsiębiorcy rywalizują między sobą o zainteresowanie Klienta. Firm oferujących różne usługi i towary jest coraz więcej, a możliwości zaistnienia na rynku kiedyś się przecież kończą. Czy dobrym pomysłem jest podpatrywanie działań konkurencji, wybieranie najlepszych rozwiązań i powielanie ich?

Czytaj więcej

Co to jest slider?

Tworząc stronę internetową kluczowym jest osiągnięcie efektu „wow”. Chodzi o to, aby jak najbardziej zainteresować Internautę swoją witryną, by w efekcie pozostał na niej jak najdłużej, lubił do niej wracać i korzystał z usług. Taką możliwość daje nam slider.

Czytaj więcej

Kim jest Influencer?

Określenie „influencer” zostało spopularyzowane w Polsce kilka lat temu, zatem jest to pojęcie dość nowe. Przybyło do nas z zachodu i w największym skrócie oznacza osobę wpływową, znaną i lubianą przez internautów.

Czytaj więcej

Kolory w reklamie i marketingu

Kolory otaczają nas z każdej strony. Ulubionymi otaczamy się na co dzień, choćby w przypadku ubrań lub dodatków. Dzisiaj poruszymy jednak temat kolorów w reklamie i marketingu, ponieważ ich rola ma niebagatelny wpływ na zainteresowanie Klientów.

Czytaj więcej