Pozycjonowanie w Google Maps

Wielu użytkowników wyszukiwarki Google skupia się tylko na działaniach w wynikach organicznych, całkowicie zapominając o Google Maps. Struktura wyświetlania wyników na poszczególne słowa kluczowe wygląda następująco: kilka reklam AdWords, wyniki organiczne i wyniki Google Maps.

Czytaj więcej

Stwórz sklep internetowy w oparciu o PrestaShop

Sprzedaż internetowa od pewnego czasu przeżywa prawdziwy rozkwit. Z sieci można sprzedawać i kupować w zasadzie wszystko: nowe i używane produkty, artykuły domowe, żywieniowe, motoryzacyjne, rośliny, sprzęty AGD i znacznie, znacznie więcej.

Czytaj więcej

Przewaga WordPressa

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie nowoczesnego przedsiębiorstwa bez posiadania strony internetowej, ponieważ sieć stała się podstawą informacji dla większości osób. Dzięki witrynie potencjalny Klient otrzymuje wiadomości dotyczące zakresu działalności firmy oraz może zapoznać się z cennikiem usług.

Czytaj więcej

Reklama w Social Media

Internet daje nam ogromne możliwości. Dla przedsiębiorców jest to doskonałe miejsce, które może wpłynąć na zwiększenie sprzedaży jego produktów oraz usług. Wystarczy tylko wiedzieć jak rozreklamować swoją firmę w sieci.

Czytaj więcej