Powiadomienia push

Podczas korzystania z usług ulubionego sklepu lub restauracji często wyrażamy zgodę na informowanie nas o promocjach i innych atrakcyjnych okazjach. W ten sposób zgadzamy się na powiadomienia wysyłane przez stronę www poprzez przeglądarkę internetową.

Czytaj więcej

Branding firmowy

Zakładasz przedsiębiorstwo? Prowadzisz firmę od dłuższego czasu? Chciałbyś, aby przynosiła ona większe zyski, była bardziej znana i lubiana? Powinno zainteresować Cię zatem pojęcie jakim jest branding firmowy.

Czytaj więcej

Przewaga WordPressa nad innymi platformami

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie nowoczesnego przedsiębiorstwa bez posiadania strony internetowej, ponieważ sieć stała się podstawą informacji dla większości osób. Dzięki witrynie potencjalny Klient otrzymuje wiadomości dotyczące zakresu działalności firmy oraz może zapoznać się z cennikiem usług.

Czytaj więcej

Mailing jako uzupełnienie kampanii reklamowej

Chcąc uzyskać wysokie wyniki sprzedażowe, ważnym aspektem jest prowadzenie efektywnej kampanii reklamowej. Internet daje ku temu ogromne możliwości. Niezależnie od branży, zasięgu firmy i jej obecności na rynku, sposobów na skuteczną reklamę nie brakuje.

Czytaj więcej