Backlinks

Dostęp do szerokiego grona odbiorców to przepustka umożliwiająca zyskanie potencjalnych klientów. Osiągnięcie tego jednak jest czasochłonne, gdyż wymaga przebicia się do odpowiedniej grupy odbiorców.

Czytaj więcej

Zalety prowadzenia bloga branżowego

Dotychczas blogi były kojarzone wyłącznie z prywatnymi inicjatywami, jednak teraz stanowią one bardzo skuteczną taktykę marketingową umożliwiającą dotarcie do szerszego grona nowych klientów. Publikowanie na stronie lub blogu firmy wartościowych tekstów, zawierających dużą ilość słów kluczowych zgodnych z hasłami w wyszukiwarce, przyczyni się bowiem do lepszego jej pozycjonowania.

Czytaj więcej

Content marketing

Celem każdej firmy jest dostęp do szerokiego grona odbiorców i dobra opinia wśród klientów. Uzyskanie tego wiąże się jednak z tworzeniem wartościowego i atrakcyjnego wizerunku marki za pomocą strony lub sklepu internetowego. Dlatego publikowane na nich treści musza być wartościowe, by przyciągnąć jak najszersze grono odbiorców. W tym celu jednak warto rozwinąć swój content marketing.

Czytaj więcej

Wirtualne spacery

Przedsiębiorstwa wykorzystujące najnowsze technologie komputerowe z pewnością zainteresują się tematem wirtualnych spacerów. Polega to na umożliwieniu internaucie poruszania się po danym obiekcie podczas odwiedzenia witryny firmy.

Czytaj więcej

Infografika czyli jak przyciągnąć uwagę

Internet daje nam możliwość odnalezienia informacji w zasadzie na każdy temat. Jest to baza, z której korzystamy coraz częściej, za to klasyczne encyklopedie czy książki coraz bardziej odchodzą na dalszy plan. Jednak mnogość stron internetowych zmusza do zawierania na nich jak najciekawszych treści lub przedstawienia ich w kreatywny sposób.

Czytaj więcej